Zobacz co nowego u nas słychać

Wyjazd do parlamentu

26 listopada 2018 roku klasy 1A i 1D pojechały na wycieczkę do Warszawy,by zwiedzić Senat i dowiedzieć się o nim (...)

Konkurs US Brit And Culture

Zapraszamy do udziału w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Kulturoznawczym Niezgodna „Duma zamyka ludziom oczy na prawdę o nich samych” Organizatorem konkursu (...)

Wizyta w Miejskim Przedszkolu nr 14

6 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Miłośników Kultury odwiedzili przedszkolaków z MP nr 14 i wzięli udział w akcji „Cała (...)

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 3 września 2018r. Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 12 września 2018r. Zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas 1 listopada 2018r. Wszystkich Świętych 2 listopada 2018r. Dzień (...)

Warsztatach na temat pracy socjalnej

Dzięki współpracy Licem z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, uczniowie klasy 3B o profilu humanistyczno-społecznym mieli okazję uczestniczyć w (...)

XXVII Rajd Niepodległości Szlakami Legionistów Płockich

10 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII Rajdzie Niepodległości „Szlakami Legionistów Płockich”. Szliśmy trasą po Płocku spod (...)