3.10.2018 odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Proszę zapoznać się z kandydatami. Dokładny harmonogram wyborów podam w najbliższym terminie.

Natalia Przybylska

• Ambitna
  • Lubię działać społecznie
  • Zaangażowana
  • Harcerka ZHP
  • Kreatywna
  • Pełna energii

Organizowanie dni tematycznych. Postaram się aby w sklepiku był terminal na karty
Postaram się zorganizować różne wyjścia szkolne

Alan Trojanowski

Witam! Może zacznę od przedstawienia się, a więc….

Nazywam się Alan Trojanowski,  jestem uczniem klasy trzeciej tejże szkoły i uczęszczam na profil Humanistyczno-Prawny. Moje zainteresowania są dość specyficzne, ponieważ interesuję się oraz uprawiam sporty ekstremalne, ale nie tylko…. Moje pasje są ściśle powiązane  z wojskowością, a więc jak same one wskazują jestem osobą bardzo zdyscyplinowaną, ambitną, pracowitą oraz lubię współpracować z ludźmi. Przez trzy lata kolejno odkrywałem stanowiska w naszym samorządzie zaczynając od skarbnika a w ubiegłym roku szkolnym obejmowałem stanowisko zastępcy przewodniczącego. Aktywnie uczestniczyłem w życiu szkoły, aczkolwiek w tym roku chciałbym dać z siebie jeszcze więcej i reprezentować was uczniów na stanowisku przewodniczącego....

OBIETNICE WYBORCZE .PDF

Filip Jędrzejewski

Nazywam się Filip Jędrzejewski z kl. II A.
Moje zainteresowania to koszykówka(reprezentowałem Polskę na turniejach międzynarodowych), skateboard, tworzenie muzyki i filmy.
Moimi ulubionymi przedmiotami są: Historia, Polski i Angielski.

• Chcę, by „szczęśliwy numerek” pozostał w naszej szkole.
  • Jestem gotów pomóc każdemu w różnych sprawach.
  • Zamierzam organizować różne eventy szkolne, wycieczki.
  • Postaram się, by nasza szkoła była jeszcze lepsza dla każdego z nas.

Filip Baliński

Doświadczenie jako przewodniczący klasy nauczyło mnie wytrwałości w dążeniu do określonych celów
 Wprowadzenie ,,Innych dni w szkole ,, - dzień w szkole będzie wyglądał inaczej niż zwykle. Np Dzień dziecka z różnymi konkursami
 Oczywiście utrzymanie szczęśliwego numerka